️ELISMERÉS AZ ÉLETMENTÉSÉRT
️
Az Országos Mentőszolgálat bajtársai és a Miskolci Rendőrkapitányság járőrei közösen mentettek ki egy mozgáskorlátozott férfit és egy nőt, akiknek háza kigyulladt. A rendőrök és a mentőszolgálat munkatársai főkapitányi elismerésben részesültek. Dr. Kiss Attila rendőr vezérőrnagy a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője, Dr. Kádár Balázs az Országos Mentőszolgálat Észak-Magyarországi Regionális Mentőszervezet regionális igazgatójának jelenlétében 2021. november 10-én dicséretben és tárgyjutalomban részesítette az életmentésben résztvevőket.
Gratulálunk!
️
#mentők #veddészreamentőt
/posztok.hu





Az IMF előrejelzése szerint a magyar gazdaság a globális átlaga felett növekedhet az idén – OecoGlobus
Az IMF (Nemzetközi Valutaalap) friss, októberi előrejelzése szerint a világ országainak átlagos…




️
