Januári rezsistopot vezetünk be: a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztás költségét a kormány átvállalja a családoktól. - Orbán Viktor
Görgess tovább!
Orbán Viktor bejelentése: januári rezsistopot vezetünk be! A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztás költségeit a kormány átvállalja a családoktól.