Orbán Viktor bejelentése: januári rezsistopot vezetünk be! A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztás költségeit a kormány átvállalja a családoktól.
A mai napon Pápa polgármesterével, Grőber Attilával folytattam egy hosszú és tartalmas egyeztetést.
Egyetértettünk abban, hogy a pártpolitikai nézeteket félretéve bizonyos egyetértési pontokat meg kell…
Csali, becsapás, ámítás! Megint hazugságokkal kampányol Magyar Péter!
Aki csak hőbörögni tud a januári rezsistop miatt, ne vegye igénybe a kormány támogatását, fizesse a teljes összeget! Köszönjük
Itt a januári rezsistop!
A kormány kifizeti minden magyar család helyett azt az összeget, amennyivel a nagy hideg miatt a szokásosnál többe kerül a fűtés!
3 éve indult el a Veszprém-Balaton 2023 Európa Kulturális Fővárosa projekt. 
Erre csak Orbán Viktor képes!
A rendkívüli hidegre való tekintettel januári rezsistopot vezetünk be.
👉A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást a kormány átvállalja a családoktól.
Januári rezsistop!
/posztok.hu