Orbán Viktor bejelentése: januári rezsistopot vezetünk be! A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztás költségeit a kormány átvállalja a családoktól.

A mai napon Pápa polgármesterével, Grőber Attilával folytattam egy hosszú és tartalmas egyeztetést.

Egyetértettünk abban, hogy a pártpolitikai nézeteket félretéve bizonyos egyetértési pontokat meg kell…

Csali, becsapás, ámítás! Megint hazugságokkal kampányol Magyar Péter!

Aki csak hőbörögni tud a januári rezsistop miatt, ne vegye igénybe a kormány támogatását, fizesse a teljes összeget! Köszönjük

Itt a januári rezsistop!

A kormány kifizeti minden magyar család helyett azt az összeget, amennyivel a nagy hideg miatt a szokásosnál többe kerül a fűtés!

A rendkívüli hidegre való tekintettel januári rezsistopot vezetünk be.

👉A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást a kormány átvállalja a családoktól.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média