A rendkívüli…
A balti államokban a legrosszabb a helyzet az euróövezeten belül.
Origo Gazdaság #OrigoGazdaság #infláció
Egy 10 éve Ukrajnában élő kongói férfi kijelentette
, nem akar harcolni azért az országért, ami őt befogadta és menedéket nyújtott neki
, mert szerinte ez “a fehérek háborúja”. Érdemes ebből leszűrni…
A teljes adást megtekintheti itt: https://www.youtube.com/watch?v=qWuV3mY9vgE