Egy 10 éve Ukrajnában élő kongói férfi kijelentette , nem akar harcolni azért az országért, ami őt befogadta és menedéket nyújtott neki , mert szerinte ez “a fehérek háborúja”. Érdemes ebből leszűrni a megfelelő következtetéseket , ahogy abból is, hogy az amerikai YouTube-erek nagyobbik része is egyre jobban aggódik amiatt, hogy milyen szerepe lehet az USA-nak egy esetleges új világrendben , melynek két pólusa a Kelet és a Nyugat. Közben az Egyesült Államok liberális elitje nem tágít Joe Biden mellől, a méréseikben még mindig sikeresnek állítják be az irányítani egyre képtelenebb elnököt, aki határozottan felelős a háború kirobbanásáért.

A teljes adást itt tudjátok megnézni: 👇
https://pestitv.pestisracok.hu/2022/03/21/az-ukrajnai-bevandorlok-nem-vivjak-a-feherek-haborujat-the-right-brothers/

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye