A teljes adást megtekintheti itt: https://www.youtube.com/watch?v=qWuV3mY9vgE
Egy 10 éve Ukrajnában élő kongói férfi kijelentette
, nem akar harcolni azért az országért, ami őt befogadta és menedéket nyújtott neki
, mert szerinte ez “a fehérek háborúja”. Érdemes ebből leszűrni a megfelelő következtetéseket
, ahogy abból is, hogy az amerikai YouTube-erek nagyobbik része is egyre jobban aggódik amiatt, hogy milyen szerepe lehet az USA-nak egy esetleges új világrendben
, melynek két pólusa a Kelet és a Nyugat. Közben az Egyesült Államok liberális elitje nem tágít Joe Biden mellől, a méréseikben még mindig sikeresnek állítják be az irányítani egyre képtelenebb elnököt, aki határozottan felelős a háború kirobbanásáért. 
A teljes adást itt tudjátok megnézni: 👇
https://pestitv.pestisracok.hu/2022/03/21/az-ukrajnai-bevandorlok-nem-vivjak-a-feherek-haborujat-the-right-brothers/
/posztok.hu








