Magyarország továbbra is a béke partján áll!


Csütörtökön korunk egyik legnépszerűbb geopolitikai elemzője, Pascal Boniface, a francia Nemzetközi Stratégiai Kapcsolatok Intézetének alapító igazgatója tart előadást „Európa geopolitikai kihívásai Franciaországból nézve” címmel a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen.
A francia professzorral és geopolitikai szakértővel Fejérdy Gergely, a Habsburg Ottó Alapítvány tudományos igazgatóhelyettese és Bartóki-Gönczy Balázs, az EJKK - Nemzetközi Jogi és Politikai Kutatóintézet vezetője arról beszélget majd, hogy a világjárvány és a több mint egy éve tartó ukrajnai háború következtében hogyan alakult át Európa geopolitikai helyzete, különös tekintettel Franciaország szerepére.
Az eseményt mindenkinek jó szívvel ajánlom, aki érdeklődik a geopolitika iránt!
/posztok.hu
A baloldal Brüsszelt választotta Magyarország helyett.






