Egyre többen vagyunk, köszönöm!
Folytatom a munkát, hogy együtt sikeres Magyarországot építsünk!

A héten a Hungarian CEO Awards konferencia résztvevőivel beszélgettem.
A kétnapos találkozón a magyar gazdasági-társadalmi élet legfontosabb kérdései kerültek a középpontba hazai nagy- és középvállalatok vezetői, politikusok és véleményformálók előadásaiban, valamint kerekasztal-beszélgetések formájában.
Egyre többen vagyunk, köszönöm!
Folytatom a munkát, hogy együtt sikeres Magyarországot építsünk!
Ritka élmény új épülő hidat látni. Ipolydamásdnál most mindenki
megnézheti. Magyarországnak előre kell menni, nem hátra! 
2010 után talpra állítottuk Magyarországot és megindítottuk felfelé.
️ SENKIT NEM LEHET AKARATÁN KÍVÜL BOLDOGGÁ TENNI
️
👉 Az egyik gimnáziumi tanárom mondta ezt mindig.
1️⃣ Egy: Az elmúlt egy év bebizonyította, hogy itthon és külföldön is van egy jelentős réteg, amelyet…
️🤍
Köszönöm az ajánlást Novák Katalin minszter asszonynak! 
Olvassatok Mandinert ! 

A Mandinerben szombaton este is dolgoznak :) Íme a grafika-sorozat következő része!
Mennyit vásárolhatok most és mennyit tudtunk 2010-ben:
gáz és 🧊 kristálycukor
Most előbb átlagkeresetből, majd…
Imádkozzunk együtt!
Szeretünk, Mecky!
Közös imára hívunk mindenkit Meckyért!
November 20-án, szombaton este 10 és 11 óra között a lehető legtöbben gondoljunk rá, erőt és pozitív…
Kettős magyar siker férfi gyorskorcsolya Vilàgkupa verseny 500 méteren!!!
A Liu testvérek újra a dobogó tetején!
Ez az, fiúk! Így kell ezt csinálni!
👏👏👏 Liu Shaolin Sándor az első, Liu Shaoang – egy…
Legnagyobb fiunknak ma volt a szalagavatója. Szinte hihetetlen, hogy eltelt közel tizennyolc év, mióta Ádám megszületett, s ma keringőzhettem vele. Hálásak vagyunk a ma estéért, köszönjük, hogy…