️ SENKIT NEM LEHET AKARATÁN KÍVÜL BOLDOGGÁ TENNI
️
👉 Az egyik gimnáziumi tanárom mondta ezt mindig.
1️⃣ Egy: Az elmúlt egy év bebizonyította, hogy itthon és külföldön is van egy jelentős réteg, amelyet nem lehet “boldoggá tenni” a koronavírus elleni oltással.
Miért nem engedjük el őket
Miért erőltetjük, ha nem akarják
2️⃣ Kettő: Nézzük a másik oldalt
️
Miért korlátozzuk azoknak az életét, akik a szakemberek kérésének megfelelően beoltatták magukat
Miért kell nekem három oltással és tiszta lelkiismerettel maszkkal és tesztekkel bíbelődnöm
Miért nem utazhatok el lassan két éve megkötések, tiltások, korlátozások nélkül a külföldön élő testvéremhez
Miért nem mehetek síelni, nyaralni, várost nézni… második éve a gyerekeimmel
Menni akarok!
Az oltott többség(!!) “boldogságával” ki foglalkozik
3️⃣ Három: Értem én, hogy az oltatlanokat is el kell látni a kórházakban, hiszen annak az embernek is próbálják megmenteni az életét, aki 200-zal, részegen nekirohan egy fának!
️De az nincs rendben, hogy milliók nem kapnak “normális” orvosi ellátást Európában, mert az oltatlan betegek kezelése köti le az orvosok és ápolók energiáit
️
Annak a kollégámnak a “boldogságával” ki törődik, akinek az oltatlan fertőzöttek miatt tolják el már nem először a csípőműtétjét
Ne tolják el! Vele foglalkozzanak az orvosok!
4️⃣ Négy: Látom, hogy tegnap is Európa tucatnyi városában tüntettek az oltásellenesek a korlátozások miatt.
️Csak jelzem, hogy most egyre inkább az oltottaknak lenne okuk a tüntetésre
️
☝️Nem lehet, hogy okosabb lenne kimondani, hogy VÉGE?!? Aki olt, olt! Aki nem, nem! Megyünk, tovább
️
Fotó: így mentem be tegnap tankolni egy benzinkútra, 3 oltás után. Vicc! Rossz vicc!
/posztok.hu
️🤍
Köszönöm az ajánlást Novák Katalin minszter asszonynak! 
Olvassatok Mandinert ! 


A
gáz és 🧊 kristálycukor 

Ez az, fiúk! Így kell ezt csinálni! 

️Brüsszelben egy magyar bort választottak a világ legjobb vörösborának
Végre valamiben jól döntöttek! 



