️ SENKIT NEM LEHET AKARATÁN KÍVÜL BOLDOGGÁ TENNI
👉 Az egyik gimnáziumi tanárom mondta ezt mindig.

1️⃣ Egy: Az elmúlt egy év bebizonyította, hogy itthon és külföldön is van egy jelentős réteg, amelyet nem lehet “boldoggá tenni” a koronavírus elleni oltással.

Miért nem engedjük el őket

Miért erőltetjük, ha nem akarják

2️⃣ Kettő: Nézzük a másik oldalt

Miért korlátozzuk azoknak az életét, akik a szakemberek kérésének megfelelően beoltatták magukat

Miért kell nekem három oltással és tiszta lelkiismerettel maszkkal és tesztekkel bíbelődnöm

Miért nem utazhatok el lassan két éve megkötések, tiltások, korlátozások nélkül a külföldön élő testvéremhez

Miért nem mehetek síelni, nyaralni, várost nézni… második éve a gyerekeimmelMenni akarok!

Az oltott többség(!!) “boldogságával” ki foglalkozik

3️⃣ Három: Értem én, hogy az oltatlanokat is el kell látni a kórházakban, hiszen annak az embernek is próbálják megmenteni az életét, aki 200-zal, részegen nekirohan egy fának!

️De az nincs rendben, hogy milliók nem kapnak “normális” orvosi ellátást Európában, mert az oltatlan betegek kezelése köti le az orvosok és ápolók energiáit

Annak a kollégámnak a “boldogságával” ki törődik, akinek az oltatlan fertőzöttek miatt tolják el már nem először a csípőműtétjétNe tolják el! Vele foglalkozzanak az orvosok!

4️⃣ Négy: Látom, hogy tegnap is Európa tucatnyi városában tüntettek az oltásellenesek a korlátozások miatt.

️Csak jelzem, hogy most egyre inkább az oltottaknak lenne okuk a tüntetésre

☝️Nem lehet, hogy okosabb lenne kimondani, hogy VÉGE?!? Aki olt, olt! Aki nem, nem! Megyünk, tovább

#nemethbalazshirei

Fotó: így mentem be tegnap tankolni egy benzinkútra, 3 oltás után. Vicc! Rossz vicc!

A Mandinerben szombaton este is dolgoznak :) Íme a grafika-sorozat következő része!
Mennyit vásárolhatok most és mennyit tudtunk 2010-ben: gáz és 🧊 kristálycukor Most előbb átlagkeresetből, majd…

Kettős magyar siker férfi gyorskorcsolya Vilàgkupa verseny 500 méteren!!!

A Liu testvérek újra a dobogó tetején!

Ez az, fiúk! Így kell ezt csinálni!

👏👏👏 Liu Shaolin Sándor az első, Liu Shaoang – egy…

Legnagyobb fiunknak ma volt a szalagavatója. Szinte hihetetlen, hogy eltelt közel tizennyolc év, mióta Ádám megszületett, s ma keringőzhettem vele. Hálásak vagyunk a ma estéért, köszönjük, hogy…

🟠 Fidelitas XVIII. Tisztújító Kongresszus: a Fidelitasnak is köszönhető, hogy több mint másfél évtizede a legfiatalabb szavazók között a Fidesz a legtámogatottabb párt!
Ennyi.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média