Orbán Viktor rendkívüli bejelentése: januári rezsistopot vezetünk be!
A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól.
Magyar Péter a rezsistop kapcsán is a szokásos trükkjeit vette elő: ködösít és kamuzik.
Amit a Tisza Pártról tudunk úgy, hogy saját maguk mondták el: szerintük a rezsicsökkentés egy humbug, egy blöff, és nem baj, ha az emberek többet fizetnek az energiáért.
Nem véletlen tehát, hogy a miniszterelnök által most bejelentett januári rezsistopot is azonnal támadni kezdték.
Közben megpróbálnak úgy tenni, mintha érdekelné őket, hogy mekkora rezsiszámlát kapnak az emberek.
De még most is olyan javaslatot puffogtatnak, ami egyáltalán nem segítene az alacsony keresetűeknek, alacsony fogyasztásúaknak, csak a gazdagoknak.
Ezen nem kell meglepődni, hiszen egy globális energiamultitól érkezett a legújabb megváltójuk. Ő a globális energiacégével az elmúlt években is csak nyerészkedett a magasabb európai energiaárakon. Ezért nem szabad kecskére bízni a káposztát!
Extrém hidegben extrém segítségre, nem pedig ködösítésre van szükség.
A Fidesz a biztos választás.
Orbán Viktor rendkívüli bejelentése: januári rezsistopot vezetünk be!
A januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól.
Csak a jobboldali kormányok képesek növelni a minimálbér vásárlóerejét.
#Magyarország #minimálbér #vásárlóerő #gazdaság #gazdaságpolitika #munka #dolgozók
#jobboldal #kormányzás #eredmények #béremelés…
A Tisza programja egyszerű: nem mondanak semmit, hogy nehogy kiderüljön, mit csinálnának!
A kormány segít, ha baj van!
️ Áprilisban ne feledjük: van, aki ilyenkor is segít, és vannak, akik szerint jobb lenne piaci árat fizetni a rezsiért!
Az új KRESZ végre rendet tesz a rollerek körül.
👉 Két kategória van:
Lassú roller → kerékpárnak számít
Gyors roller (25 km/h felett képes menni vagy 1000 W felett van a teljesítménye)→ robogónak számít…
Óriási bejelentés
Januári - rezsistop
A januári többletfogyasztás költségét a családoktól a kormány átvállalja!
👉 Zágrábban a horvát fiatalokat kérdeztük arról, hogy mit gondolnak a kötelező sorkatonaságról. A horvát fiatalok a saját hazájukat készek megvédeni, de nem akarnak fegyvert ragadni Ukrajnáért.…
Horvátországban megkezdődött a kötelező katonai sorozás. Megkérdeztük a horvát fiatalokat arról, hogy ők mennének-e Ukrajnáért harcolni. Videó hamarosan! #fidelitas #horvátország
A KÉPVISELŐ HÁZHOZ MEGY szobafórum sorozatom következő állomása Teleki volt.
️ Jó volt első kézből hallani a helyiek véleményét, kérdéseit és javaslatait - mert a valódi döntések mindig a…
Az a legfontosabb, hogy javuljon az emberek életminősége Csömörön és a teljes választókerületben. Minden fejlesztés ezt a célt szolgálja.