Az a legfontosabb, hogy javuljon az emberek életminősége Csömörön és a teljes választókerületben. Minden fejlesztés ezt a célt szolgálja.
A KÉPVISELŐ HÁZHOZ MEGY szobafórum sorozatom következő állomása Teleki volt.
️ Jó volt első kézből hallani a helyiek véleményét, kérdéseit és javaslatait - mert a valódi döntések mindig a közösségekkel közösen születnek meg.
🤝 Beszélgettünk a teleki fejlesztésekről, a jövőbeli célokról, migrációról, béremelésekről, nyugdíjemelésről, közmunka programról, családtámogatásokról.
Köszönöm a meghívást és a szívélyes vendéglátást! Építő beszélgetés volt!
Hiszem, hogy csak együtt, egymásra figyelve tudjuk tovább erősíteni Telekit és Somogyországot!
Hajrá, Somogy!
Hajrá, Teleki!
/posztok.hu
️
Büszkék vagyunk
️ A Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár Szentendre Könyvtári Minőség Díjat kapott
a „Fókuszban a munkavállaló” program a dolgozók jóllétét és…


