Ez keményebb volt, mint egy gyimesi lagzi 
Ez keményebb volt, mint egy gyimesi lagzi 
A háborúpárti nemzetközi erők mindent meg fognak tenni, hogy egy ukránbarát kormány legyen Magyarországon. De a magyar embereket nem lehet megvezetni: nem akarnak háborút és nem akarnak háborús sarcokat fizetni.
Ez keményebb volt, mint egy gyimesi lagzi 
Ez keményebb volt, mint egy gyimesi lagzi 
A Tisza megint sunnyog.
Akkor így vonulunk karácsonyozni:
FIDESZ-KDNP: 51%
Tisza Párt: 38%


A kormány a Tiszával ellentétben megvédi a béremeléseket és a magyar munkavállalókat.
Bokod falukarácsony 2025 - itthon mindig otthon. :) "Csak légy egy kissé áldott csendben, magadban békességre lelsz...", ennek a református dicséretnek a verseivel köszöntöttem a bokodiakat a negyedik…
Orbán Viktor:
Ma felavatjuk az M4-es autóút Törökszentmiklós és Kisújszállás közötti szakaszát. A brüsszeli háborús terv helyett békés országépítés.
Link a kommentben. 
Napló/2835: Múlt hét elején programokat egyeztettünk Nagy János államtitkár úrral az alelnöki irodámban.
A kormánypártok nagy előnyből kezdhetik a 2026-os évet!
FIDESZ 51%
TISZA 38%
„Miért nem voltak kint Brüsszelben?” – amikor Ukrajna támogatásáról kérdezik a Tisza Párt alelnökét, hirtelen kivezetik a riportert. Nem beszélhetnek róla, mert akkor megbuknak.