Bokod falukarácsony 2025 - itthon mindig otthon. :) "Csak légy egy kissé áldott csendben, magadban békességre lelsz...", ennek a református dicséretnek a verseivel köszöntöttem a bokodiakat a negyedik gyertya meggyújtásakor. Békés karácsonyt!
Orbán Viktor: Ma felavatjuk az M4-es autóút Törökszentmiklós és Kisújszállás közötti szakaszát. A brüsszeli háborús terv helyett békés országépítés. Link a kommentben.
„Miért nem voltak kint Brüsszelben?” – amikor Ukrajna támogatásáról kérdezik a Tisza Párt alelnökét, hirtelen kivezetik a riportert. Nem beszélhetnek róla, mert akkor megbuknak.