Az Idősek Világnapja alkalmából tisztelettel és szeretettel köszöntjük őket és köszönjük az elmúlt évtizedek munkáját.
Isten éltesse az időseket!
Ránk számíthatnak!
Megbecsüljük a nyugdíjasokat! Az MSZP-s képviselő vetette fel az időseket ügyét a Parlamentben. Válaszoltam.
Mai utolsó megbeszélések mellé… gyönyörű!
❤️

Kötöttünk egy megállapodást az idősekkel, ezt mindig betartjuk, figyelünk rájuk.
Minden anya, aki három gyermeket nevel vagy felnevelt, jogosult az szja-mentességre, életkortól függetlenül.
Úton-útfélen hallgatunk zenét: egy jól megszervezett, látványos koncerten, egy baráti találkozón, főzés, pihenés, takarítás vagy akár kertrendezés közben is.
👉 Amikor visszük a gyerekeket az óvodába…
🙏A nagycsalád áldás
Nekünk a mindennapjainkat háromszor annyi móka, háromszor annyi ölelés és háromszor annyi puszi gazdagítja.
👉A kormány legújabb, családbarát intézkedéseinek köszönhetően a…
Látogatási tilalom ideje alatt is szeretettel köszöntjük a Jászapáti Szent Vendel idősek otthona lakóit
Isten éltesse a Szépkorúakat!
/posztok.hu