Megbecsüljük a nyugdíjasokat! Az MSZP-s képviselő vetette fel az időseket ügyét a Parlamentben. Válaszoltam.
Az Idősek Világnapja alkalmából tisztelettel és szeretettel köszöntjük őket és köszönjük az elmúlt évtizedek munkáját.
Isten éltesse az időseket!
Ránk számíthatnak!
/posztok.hu





Úton-útfélen hallgatunk zenét: egy jól megszervezett, látványos koncerten, egy baráti találkozón, főzés, pihenés, takarítás vagy akár kertrendezés közben is. 
Nekünk a mindennapjainkat háromszor annyi móka, háromszor annyi ölelés és háromszor annyi puszi gazdagítja.



️
️