Ritkán emlékszünk történeteink elejére, pedig nem tanulság nélküliek, így néha nem is árt leporolni az…
A németek végig bohóckodták a meccseket a száj befogással...
Isten nem ver bottal...
Lehet, hogy inkább focizni kellett volna? 

Az igazi sikert a leleményes német megtalálja ebben is! :)
A megfelelési kényszeres Német válogatott haza kullog vesztesként! Így fog hamarosan elbukni ez az egész katyvasz





Auf Wiedersehen
🏳️
Hiányzott a karszalag, kiestek a németek! 
Ez történik, ha feleslegesen parádézol és megpróbálod belevinni a sportba a politikát:
Németország is kiesett a világbajnokságról!
️
️ Szerintem inkább focizni kellett volna.
🫢 Most mehetnek haza,…