Lehet, hogy inkább focizni kellett volna? 

A szlovák politika gerjesztette a botrányt, és az is oltotta ki. Eduard Heger ugyan nem a megoldások embere, de ezt most jól kezelte egy ajándéksállal Orbán Viktornak, véget vetve ezzel a hecckampánynak, amiből mi már csak egy sálas, mosolygós magyar–szlovák két jó barát Facebook-posztot láttunk.
Lehet, hogy inkább focizni kellett volna? 

Az igazi sikert a leleményes német megtalálja ebben is! :)
A megfelelési kényszeres Német válogatott haza kullog vesztesként! Így fog hamarosan elbukni ez az egész katyvasz





Auf Wiedersehen
🏳️
Hiányzott a karszalag, kiestek a németek! 
Ez történik, ha feleslegesen parádézol és megpróbálod belevinni a sportba a politikát:
Németország is kiesett a világbajnokságról!
️
️ Szerintem inkább focizni kellett volna.
🫢 Most mehetnek haza,…
Németország kiesett a labdarúgó világbajnokságon.
Tschüss!!!