"Eldöntötte a G7: árplafont vezet be az orosz kőolajra."
Értelmezzük: USA megmondja az oroszoknak, hogy mennyiért adják el a saját terméküket..
"Eldöntötte a G7: árplafont vezet be az orosz kőolajra."
Értelmezzük: USA megmondja az oroszoknak, hogy mennyiért adják el a saját terméküket..
️RENDKÍVÜLI HÍREK
️
Az orosz kormány megállapodott a Gazpromal a brüsszeli / G7es olaj ársapkáról.
Azt mondják "NYET"
️VEZÉRCIKK: Rekord bevételekről és nettó nyereségről számolt be a Gazprom-csoport 2022 első félévére vonatkozóan.
A műsor mai vendégei: Ferencz Orsolya
Jelezném a német zöldpolitikusoknak, hogy kezdjék gyakorolni a tenyérdörzsölést, mert ez alkalommal nem lesz elég a "putyinpincsizés"...
Előző megosztásban ott a videó.
Sírni tudnék milyen emberek hoznak döntést 450 millió európai életéről..
Kívánom Európának, pláne Németországnak, hogy K*RVA hideg tele legyen!
JÓ A BULI
A G7 országok megállapodtak az orosz olaj ársapkájáról
Mégsem indul újra az Északi Áramlat 1 - közölték az oroszok
Valami SZFE szökevény lehet a gyerek...
Újabb civil tüntike a soros féle Amnesty International Magyarországgal és a hozzá kapcsolódó baloldali pártokkal, szervezetekkel.
️ Köszönjük, de ilyen "tanárok…