Augusztus 24-én volt fél éve, hogy a második világháború óta újra háború dúl – néhány kivételtől eltekintve – a béke szigeteként létező Európában. A keleti szomszédunk és Oroszország között zajló fegyveres konfliktus sok áldozattal járt, ahogy a háborúk általába...

„A megváltó amerikai palagáz igézetében az utoljára egy hete hideg vízben tusoló Európa, a közvilágítás nélküli városokban, drága benzinnel félig tankolt autójában ülve, erkölcsi fölénye biztos tudatában várja, hogy járulékos veszteség legyen.”

Sírni tudnék milyen emberek hoznak döntést 450 millió európai életéről..

Kívánom Európának, pláne Németországnak, hogy K*RVA hideg tele legyen!

Valami SZFE szökevény lehet a gyerek...
Újabb civil tüntike a soros féle Amnesty International Magyarországgal és a hozzá kapcsolódó baloldali pártokkal, szervezetekkel.
️ Köszönjük, de ilyen "tanárok…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média