Igyekeznek eltitkolni az ámokfutást? Az ellenzéki sajtó (444 , Telex.hu, HVG és társaik) be sem számoltak vagy csak pár soros rövidhírt írtak Márki-Zay legújabb alakításáról.
A balliberálisok soha nem voltak szolidárisak senkivel. A szegények és elesettek felkarolása számukra csak egy üres kampányszlogen, ami a haszonszerzésüket szolgálja.
Képzeljétek el, hogy Márki-Zay Miniszterelnökként leül a laptopja elé és elkezd arról beszélni, hogy listája van a zsidókról. Ez a csávó vállalhatatlan!