Fehér por...
Fehér por...
️ Nem kell az embereknek sem Peti, sem az adója!
A 27.000 fős Kazincbarcikán sem kértek belőle!
️
NéMA írását keressétek a kommentek között!
️ Maradt volna Nyírtasson! A hírek szerint csődben a főváros, buszok gyulladnak ki, nincsenek jó állapotban.
A város közlekedését az átgondolatlan útjavítások csak tovább rontották és most még ez is.…
🤷 Kazincbarcikán is alig voltak Magyar Péteren. Ott sem akarnak felemelt adót fizetni az emberek.