❤️Jobban is vagyok, meglett a 20000 követő és még névnapom is van (igaz csak a családnevemet ünneplem)!
Mindenesetre ez egy jó nap!

Bemutatkozik a Demográf-Blog! 

Miért indítottuk el? Mert hiszünk benne, hogy a mai demográfiai folyamatokat más szemlélettel kell vizsgálnunk. 

Történelmileg példátlan változások zajlanak, melyek átalakítják életünket és jövőnket. 
A Demográf-Blog célja, hogy rövid hírek kapcsán rámutasson ezekre a folyamatokra, az okokra és a következményekre is. 

Kövess minket és lásd másképp a világot! 
#
👉 https://www.oeconomus.hu/category/demograf-blog/
❤️Jobban is vagyok, meglett a 20000 követő és még névnapom is van (igaz csak a családnevemet ünneplem)!
Mindenesetre ez egy jó nap!
💪💪
Nem vették be az erdei focicsapatba, ezért bánatában aknába ugrott egy vadmalac.
Ott búslakodott magában, csak néha-néha röffentgetett egyet-egyet, olykor pedig vinnyogott.
Mindez Kővágóörsön, az…
Ma már semmiben sem lehetsz biztos kispofám 
#vekkerur 
👏 Szép volt, Dávid!

Vèlemèny