💪💪
💪💪
Nem vették be az erdei focicsapatba, ezért bánatában aknába ugrott egy vadmalac.
Ott búslakodott magában, csak néha-néha röffentgetett egyet-egyet, olykor pedig vinnyogott.
Mindez Kővágóörsön, az…
Ma már semmiben sem lehetsz biztos kispofám 
#vekkerur 
👏 Szép volt, Dávid!

Vèlemèny