Osszátok, hogy mindenkihez eljusson! Ennyit a Sanyikáról…
️ Európa fegyverkezése új szintre lépett.
A 29 európai NATO-tagállam 2025-ben összesen 559 milliárd dollárt költött védelemre, miközben 22 ország már elérte vagy meghaladta a GDP 2%-ának megfelelő katonai kiadást.
A Rheinmetalltól a Thalesen át a Leonardoig az európai hadiipari vállalatok rekordbevételt és történelmi rendelésállományt halmoztak fel.
️ Európa ezzel hivatalosan is saját fegyverkezési ciklusának eddigi legintenzívebb szakaszába lépett.
#Európa #NATO #Fegyverkezés #Hadiipar #Geopolitika #Védelem #Biztonságpolitika #Oeconomus #Shorts #Reels
/posztok.hu
Véletlen egybeesés? A tüntetés után megjelent ez a kamera..... mire számítanak? Hogy ujra ugyanarra járunk? 


️



️Egyre egyértelműbb a Zsolti bácsi-ügy, Orbán Viktor elégtételt vár, Magyar Péter tagad!