️ Európa fegyverkezése új szintre lépett.

A 29 európai NATO-tagállam 2025-ben összesen 559 milliárd dollárt költött védelemre, miközben 22 ország már elérte vagy meghaladta a GDP 2%-ának megfelelő katonai kiadást.

A Rheinmetalltól a Thalesen át a Leonardoig az európai hadiipari vállalatok rekordbevételt és történelmi rendelésállományt halmoztak fel.

️ Európa ezzel hivatalosan is saját fegyverkezési ciklusának eddigi legintenzívebb szakaszába lépett.

#Európa #NATO #Fegyverkezés #Hadiipar #Geopolitika #Védelem #Biztonságpolitika #Oeconomus #Shorts #Reels

Osszátok, hogy mindenkihez eljusson! Ennyit a Sanyikáról…

Véletlen egybeesés? A tüntetés után megjelent ez a kamera..... mire számítanak? Hogy ujra ugyanarra járunk?

Sziasztok Pintyőkéim!

Szeretnék köszönetet mondani annak a legalább 68 embernek, aki tegnap óta úgy döntött, hogy a Facebook-oldalamat és a TikTok-csatornámat egyszerre jelentgeti.
Őszintén megható az…

Összefoglaltam nektek, hogy mit érdemes tudni a Kontroll-botrányról és Marci bácsiról!

️Egyre egyértelműbb a Zsolti bácsi-ügy, Orbán Viktor elégtételt vár, Magyar Péter tagad!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média