Összefoglaltam nektek, hogy mit érdemes tudni a Kontroll-botrányról és Marci bácsiról!
Sziasztok Pintyőkéim!
️
Szeretnék köszönetet mondani annak a legalább 68 embernek, aki tegnap óta úgy döntött, hogy a Facebook-oldalamat és a TikTok-csatornámat egyszerre jelentgeti.
Őszintén megható az összefogás.
Manapság nehéz ennyi embert egy cél érdekében mozgósítani. Van, aki családi ebédre nem tud összehozni hat embert, nálunk pedig 68-an egyszerre kattintgatnak.
Ez már majdnem egy civil szervezet.
A legjobb az egészben, hogy nem azért jelentgetnek, mert bárkit sértegettem volna, vagy mert szabályt sértettem volna.
Nem.
Azért, mert van véleményem.
És úgy tűnik, egyesek szerint a véleményszabadság addig fontos, amíg ugyanaz a véleményünk.
Amikor másképp gondolkodsz, hirtelen előkerül a "Jelentés" gomb.
Kicsit olyan ez, mint amikor valaki nem tud vitát nyerni, ezért inkább megpróbálja lekapcsolni a mikrofont.
Csak van egy rossz hírem.
A vélemény nem úgy működik, mint egy vekkeróra.
Nem lehet egyszerűen letekerni.
Sőt.
Minél többen próbálják elhallgattatni az embert, annál többen lesznek kíváncsiak arra, hogy vajon mit mondott.
Úgyhogy külön köszönöm a reklámkampányt.
Ingyen van, és láthatóan rengeteg energiát tettek bele.
Én pedig addig is teszem a dolgomat, mondom a véleményemet, és próbálok higgadt maradni.
Ti meg vigyázzatok magatokra, és olvassatok minket még így ellenszélben is
️
És ha valaki nagyon unatkozik, ne jelentgessen.
Olvasson inkább egy könyvet.
Sokkal jobb a vérnyomásnak.......
/posztok.hu




️Egyre egyértelműbb a Zsolti bácsi-ügy, Orbán Viktor elégtételt vár, Magyar Péter tagad!
