Pénteken a Polgári Mulatóban szennyezzük a levegőt
#GeoTrendek - Érzelmek a munkahelyen: teher vagy erőforrás?

A globalizáció, a technológiai fejlődés, a járvány, a háborús konfliktusok és az energiaválság folyamatos bizonytalanságot hozott a munka világába.
A gyors változások és a stressz kezelése kulcsfontosságú – de hogyan hat a vállalatok teljesítményére az érzelmek munkahelyi jelenléte vagy éppen az elfojtásuk? 
Fejleszthető a mentális ellenállóképesség és az érzelmi intelligencia?
️Ezekről a kérdésekről beszélgetett Erdélyi Dóra, az Oeconomus senior elemzője Varga Mónikával, az Inforádió szerkesztő-műsorvezetőjével a Geo-Trendek legújabb epizódjában.
👉 Te mit gondolsz? Az érzelmek segítenek vagy hátráltatnak a munkahelyen?
👇
A videó linkjét megtalálod a hozzászólások között! 
Pénteken a Polgári Mulatóban szennyezzük a levegőt
Nem mondtak, és nem mondanak csütörtököt. Határozottan, erősen, amúgy tűzoltósan zúgott-zengett a fogadalomtétel a Katasztrófavédelmi Oktatási Központ kibocsátó ünnepségén.
RSOE
2020 óta a válságok és a veszélyek korában élünk, ami Európa-szerte befolyásolta a családok helyzetét és a családalapítási kedvet, de jó esély van arra, hogy 2025 pozitív változásokat hoz a családok…
Se toronyház, se mecset nem lesz Rákosrendezőn - Lázár János tételesen cáfolta az ellenzéki álhíreket!
Korán örült a hazai dollármédia: Trump igenis befagyasztotta a külföldi támogatásokat!
Se toronyház, se mecset nem lesz Rákosrendezőn - Lázár János tételesen cáfolta az ellenzéki álhíreket!
️
Igaza van Orbán Viktornak! Csak így lehet előre jutni!
Idáig nem azt harsogták a kormányellenes portálok, hogy "Bezzegrománia" mennyivel jobb mindenben, mint Magyarország? De akkor miért itt akar élni a sok román? Hmmm??? Rejtélyes.


Péter Szijjártó, Minister of Foreign Affairs and Trade, said Hungary and the United Arab Emirates have affirmed their commitment to expanding cooperation based on mutual respect.
Speaking in Abu Dhabi,…