Holnap reggel irány London! A látogatást több okból is várom: Balázs János, virtuóz zongoraművészünk a Covent Garden Szent Pál templomában ad koncertet, melynek elején köszönthetem a hallgatóságot. Előtte találkozom brit politikusokkal, think tankek vezetőivel, újságírókkal és azokkal a magyar diákokkal is, akik a Stipendium Peregrinum Ösztöndíjprogram keretében tanulnak az Egyesült Királyságban. Igaz, hogy a COVID miatt kényelmetlenebb, bonyolultabb az utazás, mégis fontos, hogy a diplomáciai kapcsolatokat ilyen módon is ápoljuk.
A mai napon nyilvánosságra került hangfelvételen szerepel a Budapest, XI.kerület Rimaszombati út 2-4.alatti, fővárosi tulajdonban levő ingatlan értékesítése is!
Óbudán is ég az első gyertya. Bús Balázs és Gór Csaba urakkal, lelkes óbudaiakkal együtt énekeltük Óbuda adventi dalát, és gyújtottuk meg a béke gyertyáját.
Meggyújtottuk a hit gyertyáját, advent első vasárnapján. A hitét, hogy szeretteink és nemzetünk békességben várhassa a „Kis Jézus” eljövetelét. Ezért is vittük el a szentföldi fényt a város…
Közös imádságon vettem részt a budapesti Szent István Bazilika Altemplomában . Ökumenikus szertartás keretében a betegek gyógyulásáért , a COVID járvány áldozataiért imádkoztunk .