Meggyújtottuk a hit gyertyáját, advent első vasárnapján. A hitét, hogy szeretteink és nemzetünk békességben várhassa a „Kis Jézus” eljövetelét. Ezért is vittük el a szentföldi fényt a város egészségügyi dolgozóinak egy kis ajándék kíséretében.
Ez is jelképezi azt, ahogy városunk, egyként tekint a Messiás eljövetelére és várja azt a pillanatot, amikor a szív megnyílik, amikor érezzük, hogy a várakozásban mi debreceniek együtt vagyunk.
/posztok.hu


Ünnepi fénybe borult az Ország Karácsonyfája!
Advent első vasárnapjával elkezdődött a karácsonyi várakozás, az ünnepekre való hangolódás. Az év ezen időszakában évek óta a Kossuth tér is fénybe…





️🙏
Ha kampányra kell, Márki-Zay Pétert nem zavarja a korrupció, elfogadja a piszkos pénzt is.
Bige László úgy fogalmazott: „Annyit adok Márki-Zaynak, amennyit kér.” A baloldali Márki-Zay Pétert…