A döbbent fejet vágó politikusok versenyében Karácsony Gergely magabiztosan nyerne. De ne dőljünk be! Ezzel akarja leplezni a hazugságait, ezúttal a Városháza körüli korrupciós ingatlanügy kapcsán.
️ Nem nyúlka-piszka: így zárd le hatékonyan a mobilodat 
Az elmúlt években piacra dobott okostelefonok már rendkívül kényelmes módszereket kínálnak arra, hogy készülékünket megvédjük az illetéktelen személyektől. Lássuk csak, melyik lezárási mód adja a legnagyobb biztonságot, és miért! 
️Számkód
A számkód a korábbi 4 számjegy helyett már 16-ra növelhető. Ezzel mintegy kvadrillió változatot létrehozva, így szinte lehetetlen megfejteni. 
️Ujjlenyomat-olvasó 👆
Mindenkinek egyedi rajzolat van az ujjbegyeiben, így gyakorlatilag lehetetlen a feloldása illetéktelen személyeknek. Érdemes több ujjunk lenyomatát is a telefonba táplálni, illetve egy másodlagos védelmet, -ami a legtöbb okostelefonnál már kötelező is- (pl. számkód) ugyanis ha megsérül a bőr, könnyedén kizárhatjuk magunkat a telefonból.
️Arcfelismerés
Az Apple szerint ez a módszer az ujjlenyomat-olvasónál hússzor biztonságosabb. A kezdeti 2010 körüli próbálkozások még nem voltak túl biztosak, a korai rendszerek még egy fényképpel is átverhetőek voltak. Mára már azonban ez az egyik legegyszerűbb és legbiztonságosabb módszer.
️Biztonsági minta
Ezt a módszert egyre kevesebben alkalmazzák. A szakértők szerint közepesen biztonságos ez a megoldás, ugyanis legtöbben kiszámítható mintákat használnak. Általában az egyik sarokban kezdenek, és nem használnak többet 4 vagy 5 pontnál. Továbbá az ujjmozgás könnyedén követhető messziről is. 
Vigyázzunk a személyes értékeinkre! 
A döbbent fejet vágó politikusok versenyében Karácsony Gergely magabiztosan nyerne. De ne dőljünk be! Ezzel akarja leplezni a hazugságait, ezúttal a Városháza körüli korrupciós ingatlanügy kapcsán.
Szerintetek hány ilyen páros van? 


Na és, ha Cseh Katalin részegen csúszott-mászott… Akkor mi van?
Nyilván semmi nincs – ez lenne a természetes válasz egy normális világban. Az ember másnak az esküvőjén is berúg, hát még a sajátján. De…
"Korábban azt hittem, a politikus a választókkal szokott egyeztetni a jövőről. Mert azért ők is itt vannak,…
️Friss! A rekordösszegű nyugdíjprémium és az üzemanyagárak csökkentése után itt egy újabb örömhír a hétre: a gazdasági kabinet 750 milliárd forintnyi adócsökkentésről döntött, tovább csökkennek a…
A *tisztaság, megúlulás és átláthatóság* szellemében elkezdte eltűntetni a kellemetlenebb darabokat a srác
️
Ha mi, magyarok hajlandóak vagyunk félretenni az ellentéteinket, ha hajlandóak vagyunk együttműködni, akkor világra szóló eredményeket érhetünk el.
Elsősorban fiatalabb olvasóimnak szeretettel ajánlanék egy remek oldalt, nagyszerű egyesület. Érdemes követni a munkájukat. 

https://www.facebook.com/fiatalmagyarvidek/