Nemzeti Sport Online
Nagy Ádám is úgy vélekedett, inkább most jöjjön egy pofon, mint az Európa-bajnokságon.

„Nyilván továbbra sem az ETO a templom egere, de például Bukaresttől Brestig néhány B betűs városban a fizetések általában magasabbak, de az egyébként remek projektet építő Esbjergnél a világ legjobbjának, Henny Reistadnak is csúcsgázsi jár. A tárgyalások során a Győr legnagyobb fegyvere a nemzetközi siker lehetőségének felvetése – és ezzel él is.”
️ 
Nagy Ádám is úgy vélekedett, inkább most jöjjön egy pofon, mint az Európa-bajnokságon.

Békemenet 2024
Wittinghoff Tamás és az LMBTQ
Macron hallgat 