Wittinghoff Tamás és az LMBTQ
A magyar csapat 2-1-es vereséget szenvedett Dublinban Írország ellen. A találkozóra sok magyar szurkoló is kilátogatott, akik a jól ismert rigmusokkal bíztatták Szoboszlaiékat. Poloska Péter szerint azonban az egyik legismertebb dalt is miatta énekelte a publikum. A balliberális bohóc...
Peti ezt alaposan benézte. 
/posztok.hu









