Kiváló barát, kiváló polgármester! 
Kiváló barát, kiváló polgármester! 
Nagyon jó hangulatban beszélgettünk tegnap Déri Stefivel a Polgári Mulatóban, a HírTV Őszintén című műsorában.
Szó volt Hazáról, Fradiról és persze a nemzeti tizenegy sikereiről.
Köszönjük az egészségügyi dolgozók helytállását!
Amire vállalkozni tudunk ma jó lelkiismerettel és őszintén az az, hogy megvédjük azt, amink van: teljes foglalkoztatást, családtámogatási rendszert, rezsicsökkentést és a nyugdíjakat.
Ha ezeket meg…
Július 1. - Ma van a köztisztviselők napja.
Köszönet az áldozatkész, sok türelmet és szaktudást igénylő munkájáért!
Az elmúlt időszak mindennél világosabban megmutatta, hogy a jövőben csak azon országok érezhetik magukat biztonságban, amelyek elő tudják állítani a saját maguk által használt energiát.
PAKS II. ezért…
Köszönjük az egészségügyben dolgozók áldozatos munkáját!
Háborús helyzetben is megvédjük az elért eredményeket!
Ha békét akarunk, most kell jelentősen megnövelni a katonai képességeinket - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a NATO-csúcstalálkozóról hazaérkezve a Kossuth Rádióban.
Bár az…
Orbán Viktor a Kossuth Rádióban:
Nem szankciókra van szükség, hanem azonnali tűzszünetre, azonnali béketárgyalásokra.