Szarajevó - Migrációs konferencia
Gulyás Gergely bejelentette:
"A maszkviselési kötelezettség zárt térben, szombaton lép hatályba, tehát péntek éjféltől szombat az első nap, amikor ez kötelező. Ennek megfelelően korábban már döntöttünk arról, hogy tömegközlekedési eszközökön kötelező a maszk viselése, ez továbbra is fennmarad. Az üzletben történő bevásárlások során, bevásárlóközpontokban, kivéve irodákban, illetve sportolás céljára szolgáló helyiségekben, levéltárban, múzeumban, színházban, moziban is kötelező, illetve közigazgatási szerv ügyfelek részére nyitva álló területén.
A szolgáltatásoknál azt az általános szabályt szeretnénk érvényesíteni, hogy mindenhol kötelező a maszkviselés, ahol olyan üzlethelyiségben történik a szolgáltatás nyújtása, ahol egy helyiségben rendszeresen 5 főnél többen tartózkodnak. Az iskolákban pedig az iskolák igazgatóit fogjuk feljogosítani, ugyanígy a szakképző intézményekben is, egyetemeken is, hogy döntsenek a maszkviselési kötelezettségről, amelyet a kormány mindenhol javasol."
/posztok.hu


Hálával tartozunk Novák Katalinnak, leköszönő Fidesz alelnöknek az utóbbi években végzett munkájáért!
Széchenyi óta tudjuk, hogy hidakat kell építeni, nemcsak folyók felett, hanem a nemzetállamok között is.
️A délután folyamán André Kuper tartományi házelnök úrnak, valamint az észak-rajna-vesztfáliai…
NEM HISZEM EL
️Napra pontosan egy éve készült ez a fotó, amikor a járvány második hulláma tombolt éppen! Ott a dátum a képen!

