Nem teljesen értek egyet azokkal a kommentelőkkel, akik szerint kizárólag az önkormányzat sara, hogy miként néz ki egy háborús emlékmű. Szerintem minden csepeli kötelessége katonahőseink méltó tisztelete, a róluk való kegyeletteljes emlékezés. Ezért is öröm, hogy a Fidelitas ifjú tagjai magukénak érezték ezt a feladatot. És pont azon a napon, amikor Románia hadat üzent Magyarországnak, s a román csapatok betörtek Erdélybe (1916. 08. 27.).
Hajrá, Fiatalok! Hajrá, Csepel!
/posztok.hu





️
Svájc Magyarországhoz hasonlóan szabadságszerető ország, egyetértünk abban, hogy ellen kell állni az európai központosító törekvéseknek.
Bár Svájc nem az Európai…




A bukott miniszterelnök, Gyurcsány Ferenc és emberei még mindig hatalmon vannak. Nem hiszed?
Pedig látható, hogy Gyurcsány Ferenc embereivel van tele a budapesti Városháza. Korábbi miniszterek és…