A KDNP feljelentést tett a nemzeti lobogó meggyalázása miatt!
Igazi éremeső volt a 2025/2026-os tanév, amikor a KIMBA akadémistái
125 arany-,
77 ezüst- és
56 bronzérmet szereztek.
💪Köszönöm a versenyzők, a mesterek, a segítők és a szülők munkáját, támogatását, és gratulálok az eredményes tanévhez!
✌️Hajrá, KIMBA!
/posztok.hu
️ A KDNP feljelentést tesz a magyar nemzeti zászló meggyalázása miatt!
️Felháborító, hogy ismeretlen tettesek az Erzsébet hídról a Dunába dobták a magyar nemzeti zászlót.
A piros-fehér-zöld lobogó…
️