Elképesztő tömeg Sopronban is! 
Együtt győzni fogunk! 
Az amerikai alelnök üzenete a magyarokhoz: ne engedjék, hogy idegen hatalmak avatkozzanak be a választásokba!
Az amerikaiak is látják, hogy külső erők akarják megmondani nekünk, magyaroknak, hogyan döntsünk a saját hazánk sorsáról.
J.D Vance amerikai alelnök is kimondta: Brüsszel és Kijev minden eszközzel támad minket. Zsarolnak az uniós pénzekkel, fenyegetőznek az olajvezeték elzárásával és katonai akciókkal, mert egy bábkormányt akarnak a magyarok nyakába ültetni. A céljuk, hogy a magyarok pénzét Ukrajnába küldjék és elvegyék tőlünk az olcsó energiát, ami a rezsicsökkentés alapja. Nem fogjuk hagyni!
Magyarországnak olyan vezetőre van szüksége, aki képes megvédeni az ország és a magyar családok biztonságát!
Amerikából nézve is Orbán Viktor a biztos választás! 
👍 Like ha egyetértesz!
Elképesztő tömeg Sopronban is! 
Együtt győzni fogunk! 
KOMÁROM
Rengeteg fejlesztés érkezett a városba az elmúlt években. Hoztam ezek közül néhányat:
Átadtuk a Duna legmagasabb hídját Komárom és Révkomárom között. A projekt az uniós és hazai forrásból, a…
Köszönöm a támogatást Czita Jánosnak! 
Sopron. Zsúfolásig. 4 nap és az összefogásunk ismét győzni fog, mert a magyarok többsége nem a kockázatot és a magas energiaárakat szeretné, hanem a békét, a biztonságot és a megfizethető rezsit.
Deutsch Tamás: Brüsszel és Zelenszkij is ukránbarát tiszás bábkormányt akar a magyarok nyakába ültetni!
Ne hagyjuk
️
Április 12-én csak a Fidesz-KDNP a biztos választás! 


A NASA-nál jártam :)
A tiszás agresszió mindennapos célpontjai a Fidesz–KDNP jelöltjeinek plakátjai. Gyűlöletre és erőszakra azonban nem lehet országot építeni. Mi nem ebben hiszünk. Mi a békében, az összefogásban és a…
Dabason Feldman László és a Fidesz a biztos választás!
Hallatlan, amit Magyar Péterék és a Tisza Párt művel: most már a falvak polgármestereit és az önkormányzatokat fenyegetik levelekben! Szégyelljék magukat!
Ne fenyegessék se a polgármestereket, se a…
Csak okosan, tiszás hívatlan vendégek!