Csak okosan, tiszás hívatlan vendégek!
Hallatlan, amit Magyar Péterék és a Tisza Párt művel: most már a falvak polgármestereit és az önkormányzatokat fenyegetik levelekben! Szégyelljék magukat!
Ne fenyegessék se a polgármestereket, se a falvakat!
A mi erőnk a közösségünkben és a békés építkezésben rejlik. Nem kérünk a baloldali agresszióból! Megvédjük a településeinket, mert nekünk Magyarország és a magyar vidék az első.
A falvak népe pontosan tudja: a káosz és az agresszió helyett a Fidesz a biztos választás!
✌️
/posztok.hu
Sopron velünk van!
