:)
Egy fotó tegnap estéről a régi/új miniszterelnökkel. Ő a Bálnánál beszél a színpadon, én a stúdióban (éppen nem beszélek
)
Küldöm azoknak a TROLLOKNAK, akik bugyuta, fenyegető, agresszív üzenetekkel és hozzászólásokkal szórakoztattak az elmúlt hetekben. Én csak annyit kértem tőlük, hogy április 4-én térjünk vissza ezekre!
☝️TROLLNAK LENNI NEM
KÖNNYŰ, különösen ma reggel👍
Folyt. köv
️És senki ne feledje, ez itt a Facebook oldalam, nem a munkahelyem. Ne keverjük!✌️
UTÓIRAT: 125 (kormánypártok) - 73 (baloldal) -1 (német nemzetiség) - ezt írtam egy hete a borítékba. Sajnos engem is “átvertek” a megjelent közvéleménykutatások…
️
:)
Köszönjük!
Továbbra is előre megyünk! 


Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a szavazáson és bizalmával megtisztelt bennünket. Együtt erő vagyunk!
Gratulálok Dr. Tapolczai Gergely képviselőtársamnak a csodás eredményért!
Elsöprő győzelem!
Éljen a magyar szabadság! Éljen a haza! 
Igen! Győztünk! Nem kicsit, nagyon! 



🟡
️

️
Gratulálok mindannyiunknak!
️🤍
Fidesz -KDNP !