Köszönjük!
:)
Még hogy "meglepetés volt a Mi hazánk bejutása a parlamentbe" ami az m1-en az hangzott el, hogy a közvéleménykutatók se látták?!
Ezt mi kimértük!
Lásd, az alábbi két helyen!
A PestiTV adásában a ~15 percnél:
https://pestitv.pestisracok.hu/2022/03/27/tobben-vagyunk-es-mi-vagyunk-az-eselyesek-de-ott-is-kell-lenni/
https://demokrata.hu/magyarorszag/felmeres-igy-all-most-az-orban-viktor-marki-zay-csata-507827/
oldalon a 4. dia!
/posztok.hu










🟡
️
️
️🤍
