Olyan kormányt válasszunk áprilisban, amelyik nem Brüsszellel és Kijevvel szerződött le, hanem a magyarok érdekeit tartja szem előtt. Mi ilyenek vagyunk! A Fidesz a biztos választás!


👏👏👏 EGER IS RENDBEN VAN

Oszd meg, hogy a szándékosan félrevezetett ellenzéki szavazókhoz is eljusson! Egerben is a Fidesz a legnagyobb párt💪
Hajrá, Orbán Viktor✌️
/posztok.hu




️


