Egerben is mi vagyunk a többség!
👉 Áprilisban mindenkire szükség lesz, aki megértette, hogy Magyarország jövője azon áll vagy bukik, hogy sikerül-e a kormánynak kívül tartani Magyarországot a háborúból!
Mi békét akarunk, akkor is, ha Brüsszelből és Kijevből nyomást helyeznek ránk. Nemet kell mondanunk a háborúra és azokra, akik a hatalomra kerülésük érdekében leszerződtek Brüsszellel!
Nem szabad ukránpárti kormányt választani, magyar kormányra van szükség!
Fel, győzelemre!
Hajrá, Magyarország!
Hajrá, FIDESZ-KDNP!
/posztok.hu



