Készen állunk! Holnap Szegeden találkozunk!

Advent első három hetében gyűjtöttük az adományokat, a karácsony előtti napokban pedig kivisszük a címzettekhez👍 Békés karácsonyt, Észak-Pest!
Advent első három hetében gyűjtöttük az adományokat, a karácsony előtti napokban pedig kivisszük a címzettekhez👍 Békés karácsonyt, Észak-Pest!
Készen állunk! Holnap Szegeden találkozunk!

Ehhez nehéz mit hozzáfűzni…
Ez a Tisza véleménye az idősekről, nem kell csodálkozni, hogy a megszorító csomagjukban a nyugdíjakhoz nyúlnának először és eltörölnék a plusz juttatásokat.
Nekik ezt jelenti…
Van aki dolgozik. Orbán Viktor.
És van aki hőzöng. Magyar Péter.
Óriási különbség!
Nem mindegy, hogy ki van a kormánynál! Nagyon nem!
Ez a TOP! Új CT-je is lesz a bajai kórháznak.
Tegnap éjjel Brüsszelben nehéz tárgyalások zajlottak.
A Die Welt cikke szerint az uniós csúcs sötét nap volt Friedrich Merz számára: nem tudta keresztülvinni terveit, több tagállam ellenállt, és a…
Péter! A hiszti helyett inkább meg kellene köszönnöd, hogy a Bors ingyen házhoz viszi a Tisza-adó programotokat!
Mások fizetni szoktak ezért, nem balhézni. 
Ez egy ilyen meló. 0-24. Tarts velem! 
A békét, és azt, hogy a magyarok pénzét ne a háborúra költsék, csak Orbán Viktor és egy nemzeti kormány tudja garantálni.
- Orbán Balázs -