150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 11. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok
Ez a kemény
️Annak örül Brüsszel, a korrupt ukrán vezetés és magyar lerakatuk (például a Telex), hogy sikerült megfúrniuk Donald Trump 28 pontos béketervét.
Bizakodó nyilatkozatok = jujj, de jó, hogy folytatódhat a háború!
☝️Három napja azon melóznak, hogy ne legyen amerikai-orosz megegyezés, vagyis ne legyen béke. Gratulálunk!!!
/posztok.hu

A fórum az a hely, ahol megbeszélhetjük egymással a problémáinkat és együtt válaszokat találhatunk a jelen kihívásaira.
🧑🧑🧒🧒Minden fórum olyan, mint egy családi beszélgetés. A világ problémáit megbeszéljük egymás között.
Abonyban felhívtam a helyiek figyelmét, hogy a 2026-os országgyűlési választásokon van mit…



Kapcsoljatok Ti is a 