Délelőtt még Mosonmagyaróvár s most már Gazdasági Kabinet ülése. Fontos költségvetési kérdések a napirendjén.
🧑🧑🧒🧒Minden fórum olyan, mint egy családi beszélgetés. A világ problémáit megbeszéljük egymás között.
Abonyban felhívtam a helyiek figyelmét, hogy a 2026-os országgyűlési választásokon van mit veszítenünk és van mit nyernünk. Amíg az Európai Unió Ukrajna mindenáron való támogatásának pszichózisában él, és a szabadkereskedelmi megállapodásokkal veszélybe sodorja a gazdálkodókat, addig a nemzeti kormány mindent megtesz a magyar gazdák megélhetésének és az élelmezésbiztonság megóvásának érdekében.
️
Ne feledjük, a magyar kormány történelmi döntést hozott, Európában egyedülálló módon 80 százalékban egészíti ki az európai uniós támogatásokat! Ez pontosan azt jelenti, hogy egy 7 éves finanszírozási ciklusban 21 évet haladunk előre. Ez az, amit nem veszélyeztethetünk!
Vermes Tibor
Délelőtt még Mosonmagyaróvár s most már Gazdasági Kabinet ülése. Fontos költségvetési kérdések a napirendjén.
El akarják hallgattatni Magyarországot!
Egy osztrák európai parlamenti képviselő vette védelmébe hazánkat Brüsszel újabb "magyar vitáján".
A patrióták egyre erősebbek, a boszorkányüldözéseknek hamarosan vége!
A Tisza pártcsaládja nem engedte, hogy az Európai Parlament vitázzon az ukrán háborús maffia korrupciós botrányáról.
De engedte, hogy ma a 34. ‘magyar vitát’ is megtartsák.
Aranybudiról szájzár,…
A békepártiak Dunavarsányban is sokan vannak!
Hajrá, Bóna Zoltán!
Mi nagyrészt egyetértettünk Filep Dávid - A kopasz-szal, az osztásból kimaradtam
Kapcsoljatok Ti is a Patrióta oldalaira az élő közvetítésért!
4️⃣0️⃣ ezren vagyunk
️
Köszönöm, hogy erőt adtok minden nap ❤️
❤️
️
A budai zsúrpubi jelöltjei túl baloldaliak – vagyis tökéletesek Brüsszelnek és túl kockázatosak Magyarországnak.
Ennyi.