A gázai keresztény közösség a háború legnehezebb időszakaiban is kitartott az imádságban, nehéz körülmények között is megtartották a szentmiséket, és akkor is adtak a nélkülözőknek, amikor ők maguk is…
Hol a krumpli
️ Hú, de sokan vannak, a temetők meg sajnos üresek
️
Nincs is háború, mit bohóckodnak
️
Erre a három beszólásra futotta a tiszás szeretet-kommandótól az elmúlt egy hétben, miközben a budapesti utcákon gyűjtöttük az aláírásokat a háború ellen✌️
Okos, intelligens csapat, mindig tudtuk
Láthatóan tovább növelte a feszkót bennük, amikor kiderült, hogy Budapesten lesz a Békecsúcs.
Ismét szembesültek vele, hogy Orbán Viktor egy komoly politikus, az ő Magyar Péterük viszont egy kétszínű bohóc, aki egyre rosszabb idegállapotba kerül.
☝️Olvashattuk az egyébként Orbán-gyűlölő 444-en is a héten, hogy egyre több a kiábrándult tiszás. Nem csodálom.
Vasárnap van, pihenjék ki magukat
️
Aztán még egyszer gondolják át, hogy akarnak-e háborúba menni, magasabb adókat fizetni, az életüket rábízni egy forrófejű brüsszeli bábra, vagy nem!
Ha a válasz nem, akkor zárják le végérvényesen a tiszás kalandjukat. Jövő héten pedig jöjjenek ők is aláírni a háborúellenes petíciót.
Várjuk őket szeretettel. Krumpli nincs!!!
Add tovább!🫶👍
/posztok.hu








