A TISZA szerint a magyar nyugdíjrendszer “túl bőkezű”, ezért ők megadóztatnák a nyugdíjakat. Ismerjük már ezt a régi baloldali receptet: elvenni, megsarcolni, megszorítani. Szerintünk viszont a…
A jelentések alapján több mint gyanús, hogyan költötték a közpénzt egyes fővárosi cégeknél.
👉 A Budapest Brand nevű fővárosi cég – ami egyébként nem is nagy – olyan kiadásokat produkált, hogy az ember haja égnek áll:
️ 250.000 Ft havonta parkolásra, méghozzá egy luxusszállodában, alig pár száz méterre a városházától.
️ Több mint 3 millió forint egy soha meg nem valósult színházi darab „megírásáért”.
️ 50 millió forint prémium osztva szét, ebből a vezető 21 milliót kapott 2020 és 2024 között.
Ehhez még rezsitámogatás is járt a vezetőknek!
És a hab a tortán: amikor Karácsony Gergelyék átadták a „pop-up parkot”, a „PARKOLÓ” felirat 7,6 millió forintba került – betűnként több mint egymillió forint!
Ezek után jogos a kérdés: ha ez egy kis cég költekezése, akkor mi folyik a nagyobbaknál?
/posztok.hu




❤️



