A jelentések alapján több mint gyanús, hogyan költötték a közpénzt egyes fővárosi cégeknél.

👉 A Budapest Brand nevű fővárosi cég – ami egyébként nem is nagy – olyan kiadásokat produkált, hogy az ember haja égnek áll:

️ 250.000 Ft havonta parkolásra, méghozzá egy luxusszállodában, alig pár száz méterre a városházától.

️ Több mint 3 millió forint egy soha meg nem valósult színházi darab „megírásáért”.

️ 50 millió forint prémium osztva szét, ebből a vezető 21 milliót kapott 2020 és 2024 között.

Ehhez még rezsitámogatás is járt a vezetőknek!

És a hab a tortán: amikor Karácsony Gergelyék átadták a „pop-up parkot”, a „PARKOLÓ” felirat 7,6 millió forintba került – betűnként több mint egymillió forint!

Ezek után jogos a kérdés: ha ez egy kis cég költekezése, akkor mi folyik a nagyobbaknál?

A TISZA szerint a magyar nyugdíjrendszer “túl bőkezű”, ezért ők megadóztatnák a nyugdíjakat. Ismerjük már ezt a régi baloldali receptet: elvenni, megsarcolni, megszorítani. Szerintünk viszont a…

Közösen képesek vagyunk megőrizni mindazt, ami számunkra fontos: a biztonságot, a stabilitást és a jövőbe vetett hitet! Mi vagyunk továbbra is a garancia arra, hogy Magyarország biztonságos és élhető…

Ez a lényeg
Azért kell az aláírásgyűjtés és azért kell a Nemzeti Konzultáció, hogy a magyar emberek Orbán Viktort a brüsszeli csatákban megerősítsék.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média