Végre! Felcsillant a remény, hogy véget érhet a háború. Jön a Budapesti Békecsúcs, a XV. kerület lakóinak nagy örömére. #eszakpest #ujpalota #rakospalota #kaposztasmegyer
Harcosok órája EXTRA👍
16:00, itt a Facebookon!
Harcosok órája EXTRA a Budapesti Békecsúcsról. Ma 16:00
/posztok.hu
TRUMP ugyanis ISMÉT ÜZENT:
max két hét, és Budapestre jön



Karácsony elkotyogta, hogy a TISZA megszüntetné a kerületeket.

️

