Magyar Péter tényleg elhiszi önmagáról, hogy minden csak miatta van. De ezen már a sajátjai is röhögnek. 
☝️Éjjel jött az újabb KEGYELEMDÖFÉS a háborúpárti, Orbán-fóbiás hazai és brüsszeli csapatnak.
TRUMP ugyanis ISMÉT ÜZENT:
max két hét, és Budapestre jön
kijelentette, hogy a történelmi orosz-amerikai csúcs házigazdája Orbán Viktor lesz
az amerikai elnök találkozik ma Zelenszkijjel Washingtonban, de teljesen esélytelennek gondolja, hogy nagy hatótávolságú rakétákat adjon neki
(pedig már tapsikoltak a brüsszeli és hazai liberálisok, hogy az ukránok majd jól “lerakétázzák” Moszkvát…)
egyelőre nem hoznak újabb gazdasági szankciókat Oroszország ellen
(pedig már tapsikoltak a brüsszeli és hazai liberálisok, hogy jövő hétre térdre rogy az orosz gazdaság…)
A háborúpártiaknak most nagyon rossz napjai következnek.


Mi viszont szurkoljunk, hogy sikeres legyen az orosz-ukrán háborút reményeink szerint lezáró Budapesti Békecsúcs!
Jól hangzik
/posztok.hu


Karácsony elkotyogta, hogy a TISZA megszüntetné a kerületeket.

️


