☝️Baromi hasznos időnként “lejönni” a Facebookról, és nem álprofilokkal vitatkozni, hanem valódi választókkal beszélgetni👍
️Átlagosan 222 ezer forintot buknának évente a XV. kerületi lakosok a Tisza-adóval. Nem kérünk belőle
És nem kérünk abból sem, hogy bevándorlók lepjék el a XV. kerületet, vagy Ukrajna uniós csatlakozása miatt vendégmunkásokat költöztessenek a kelet felől legkönnyebben elérhető fővárosi kerületbe
☝️Újpalotán és Rákospalotán mindenki pontosan érti, hogy a ‘26-os, sorsdöntő választás a magyarok megélhetéséről és Magyarország biztonságos jövőjéről szól majd!
Megvédjük az észak-pesti családokat a brüsszeli őrültségektől
️
/posztok.hu

Vonalban Marco Rubio külügyminiszter 

