😶Tarr Zoltán megszólalt. Megint. Azt hiszem, hogy erre mondják: ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna.😮
👉Ezt mondta ugyanis: "Hiba volt, hogy nem néztük meg az etyeki fórumról készített felvételt."
Értitek, ugye? Nem az volt a hiba, hogy hazudnak a választóknak. Nem azt fájlalja, hogy átverik a magyarokat. Az a problémája, hogy LEBUKTAK.
Az ember esze megáll.
Ez már tényleg mindennek a legalja.
/posztok.hu
Vonalban Marco Rubio külügyminiszter 



Újabb TISZA-sarc, újabb leleplezés
A TISZA a magyar családok brutális adóemelése után a hazai vállalkozásokat sem kímélné!
Brutális adóemelést akar a vállalkozásokra is!
A jelenlegi 9%-os társasági adót…
