Az amerikai védelmi miniszter utasította az USA kiberparancsnokságát, hogy álljanak le minden Oroszország elleni tevékenységgel.
Trump és Orbán egyértelműen a béke pártján állnak.
️
Azt pedig egyszerűen nem bírom megérteni, az Ursula, Weber, Magyar Péter-féle társaság miért áll még most is folyamatosan a háború pártján. Külön pénzt kapnak ezért vajon
Szerintetek miért csinálják 
/posztok.hu


Donald Trump amerikai és Volodimir Zelenszkij ukrán elnök vitájáról beszél az egész világ. Egyesek szerint megrendezett provokáció történt, mások szerint az ukrán államfő vetette el a sulykot. 

Trump pontosan tudja: a legrosszabb béke is
️ Itt az ideje, hogy Ursuláék is felébredjenek!


A Trump-Zelenszkij csörtére adott reakciók rámutatnak, hogy az EU vezetői súlyos szereptévesztésben vannak.